FT101-17905127N12SB - FITTIPALDI OFFROAD FT101SB 17X9 - 5X5 BS 4.5 -SATIN BLACK
In stock
SKU
More Information
Manufacturers Part Number FT101-17905127N12SB
Product Name FT101-17905127N12SB - FITTIPALDI OFFROAD FT101SB 17X9 - 5X5 BS 4.5 -SATIN BLACK
Dropdown Value 1 17x9 with 4.5in Backspace (-12mm Offset)
Dropdown Value 2 Satin Black
Length 24
Width 24
Depth 13
Weight 39.000000
Hazmat No
Back Spacing 4.50
Back Spacing Range 4.50" - 4.74"
Bolt Pattern 5x5
Color Black
Offset - 12mm