RUR 2IN RECEIVER HITCH BALL MOUNT
$35.99
In stock
SKU
92034-9101
This drawbar from Rugged Ridge fits 2-inch receivers. Comes with a hitch pin and clip.
| Manufacturers Part Number | 11237.02 |
|---|---|
| Product Name | RUR 2IN RECEIVER HITCH BALL MOUNT |
| Dropdown Value 1 | RUR 2IN RECEIVER HITCH BALL MOUNT |
| Prop 65 Message | WARNING: Cancer, Birth Defects, and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Length | 13 |
| Width | 3 |
| Depth | 3 |
| Weight | 6.000000 |
| Hazmat | No |
| Brand | Rugged Ridge |
| Drop | 2" |
| Features | Steel |
| Included Parts | Receiver Hitch Clip & Pin |
| Shank | 1" |
| Size | 2" |
| Item Returns | This item can be returned |
Write Your Own Review

Validate your login