TACTIK HITCH STARTER KIT 2IN RECEIVER 2IN BALL
$39.99
In stock
SKU
92018-0000
We now offer a variety of trailer balls and fixed ball mounts for 2" receivers with varying amounts of drop and length but this kit will give you everything you need to get you started. Includes a 2" Drop Ball Mount, 2" Ball & Pin and Clip
| Manufacturers Part Number | 92018 0000 |
|---|---|
| Product Name | TACTIK HITCH STARTER KIT 2IN RECEIVER 2IN BALL |
| Dropdown Value 1 | HITCH STARTER KIT 2IN RECEIVER 2IN BALL |
| Length | 13 |
| Width | 6 |
| Depth | 3 |
| Weight | 12.000000 |
| Hazmat | No |
| Brand | Quadratec |
| Drop | 2" |
| Features | Steel |
| Included Parts | 2" Drop Ball Mount 2" Ball Pin & Clip |
| Shank | 1" |
| Size | 2" |
| Item Returns | This item can be returned |
Write Your Own Review




Validate your login